Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Úvod  >  Individuální realizace

Individuální realizace

přízemní domypřízemní domyZOBRAZITpatrové domypatrové domyZOBRAZITdesignové domydesignové domyZOBRAZIT


Stáhněte si náš katalog individuálních realizací ve formátu pdf

Veškeré realizované projekty společností ALFAHAUS jsou ryze individuální projekty, které nenajdete v žádném katalogu. Jsou tvořeny na základě individuálních požadavků každého klienta. U každé realizace je možnost volby různého stěnového systému, stropních a podlahových konstrukcí a mnoha dalších konstrukčních a výbavových prvků, vždy s ohledem na přirozený a zdravý životní styl.
 

Projektové domy Alafahaus podle vlastních představ

  • Máte rádi přímočará, rychlá, efektivní řešení a zároveň si potrpíte na kvalitu,
    promyšlené detaily a moderní design?
  • Patříte mezi ty, kteří touží po novém bydlení, ale nemají čas nebo chuť na dlouhé vymýšlení, plánování, ladění a rozhodování?

Věnujte svůj volný čas rodině a přátelům, náš tým architektů, designerů a stavitelů již vše udělal za Vás. Prohlédněte si naše PROJEKTOVÉ DOMY v řadě EKONOMY nebo KLASIK, budou se Vám líbit!
 

Individuální realizaceIndividuální realizace

 


Dlouholetým stále narůstajícím trendem v bydlení je výstavba vlastního rodinného domku. A není divu. Kdo by netoužil opustit velké město a vyměnit tísnivý byt v panelovém domě obklopený sousedy, ruchy, a omezený možností vlastního zázemí venku, za vlastní domek s přilehlou zahradou. Zvlášť pak pro mladé rodiny s dětmi. Nicméně samotná stavba a financování projektu může být velmi náročná. Může, ale nemusí. Realizace projektového domu naopak probíhá rychle, jednoduše a bez zbytečného navyšování rozpočtu.

Nespornou výhodou projektových rodinných domů je nízká cena, která však není na úkor kvality použitých materiálů nebo zpracování! Dalším benefitem je samotný projekt výstavby. Naše specializovaná kancelář vám předloží pouze projekty, které jsou skutečně postavené a užívané v reálném prostředí. Z letitých zkušeností můžeme odpovědně doporučit a na základě vašich představ předložit projekt k ideálnímu domu, který vám bude nejvíce vyhovovat. Širokou nabídkou již realizovaných projektových domů se můžete nechat jen inspirovat. Dům budete obývat vy a podle vás se budeme řídit. Ve výběru je třeba zvážit velikost pozemku, možnou velikost zastavěné plochy, výšku domu, vnitřní uspořádání s ohledem na velikost rodiny. Ke všem předpokládaným variantám máme vhodné řešení. I tak se nemusíte obávat „sériové“ výroby. Každý vybraný dům se může odlišovat řešením interiérů, může variovat ve velikosti, vybavením, nároky na energie atd. Velký důraz klademe i na to, aby dům byl funkčně a prakticky zasazený do konkrétního pozemku i okolní krajiny.

Nenechte se připravit o sen o vlastním bydlení strašákem v podobě složité realizace. Jsme tu pro vás. Prohlédněte si naši galerii, vyberte si, jak by váš dům mohl vypadat a vše ostatní už zařídíme my. Projekt vašeho domu už třeba leží připravený na stole, stačí doladit detaily a zatímco my spustíme realizaci, vy můžete vybírat zeleň do vaší nové zahrady.