Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Úvod  >  Aktuality  >  Pojďte dál! Stavba dle projektového domu KLASIK 148

Pojďte dál! Stavba dle projektového domu KLASIK 148

Pojďte dál! Stavba dle projektového domu KLASIK 148
Datum vydání: 19.12.2017

Nízkoenergetická dřevostavba byla stavěna pro rodinu, která z půdního bytu v centru Prahy ráda často odjížděla na chalupu za přírodou. Proto se manželé rozhodli z rušného centra přestěhovat na klidný okraj Prahy.

Půdní šikminy v bytě jim nevyhovovaly, proto jedním z hlavních požadavků bylo, aby dům disponoval dvěma plnohodnotnými patry.

Dům vychází z projektového domu KLASIK 148, který se upravil dle představ budoucích majitelů. Uzpůsobeny byly vnitřní dispozice, přibyla garáž se zastřešením vchodu a cihlový obklad.

Délka výstavby dřevostavby

Výstavba započala v listopadu základovou deskou. Samotná stavba dřevostavby pak pokračovala od ledna do dubna a prvního máje byl dům připraven k nastěhování.

Technické parametry

Zastavěná plocha: 123 m2
Užitná plocha: 178 m2
Stěnový systém: ALFADIFU
Vytápění: teplovodní podlahové vytápění s elektrickým ohřevem vody
Rok realizace: 2016

Jak se v domě bydlí samotným obyvatelů?

Jejich názor naleznete zde: drevostavby.cz – Třikrát "ano" pro dřevostavbuzpět na přehled
Dřevostavba exteriérDřevostavba exteriérDřevostavba exteriérDřevostavba kuchyňDřevostavba interiérDřevostavba interiér koupelnaDřevostavba interiér kuchyňDřevostavba interiér ložniceDřevostavba půdorys 1NPDřevostavba půdorys 2NP