Více informací
ikona telefonikona telefon

+420 381 210 863

ikona e-mailikona e-mail

NAPIŠTE NÁM

ikona katalogikona katalog

Stáhněte si naše katalogy

NAPIŠTE NÁM

NAPIŠTE NÁM

Nabídka práce: Dělník ve výrobě

ikona datum

22. září 2022

Společnost ALFAHAUS s.r.o. rozšířuje svůj tým a hledá nového kolegu na pozici DĚLNÍK VE VÝROBĚ

Popis pozice a požadavky:

  • jedná se o výrobu komponentů pro realizace dřevostaveb.
  • vyžadujeme manuální zručnost, samostatnost, časovou flexibilitu.
  • praxe v oboru není podmínkou.

Proč pracovat u nás:

  • nabízíme stálou pracovní dobu
  • práce ve vytápěné hale
  • práce s přírodními materiály
  • práce v menším kolektivu
  • nabízíme plat 30 až 35 000 Kč
  • bonusy každý měsíc - stravenky, příspěvky na připojištění, osobní ohodnocení,.......
  • pracovní oblečení samozřejmostí

Místo pracoviště: spol. ALFAHAUS s.r.o., Na Vápenkách 549, Chýnov

Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:
- pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné

Plat: 30.000 - 35.000 Kč / měsíc

Pozice je vhodná pro absolventy
Pozice je vhodná pro uprchlíky z Ukrajiny

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte:
tel.: +420 731 890 819, e-mail: podlaha@alfahaus.cz