Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Úvod  >  Vše o domech ALFAHAUS

Vše o domech ALFAHAUS

Specializace pro dřevostavby

V současné době existuje na trhu dostatek firem zabývajících se výstavbou pro montované domy, nízkoenergetické domy a montované dřevostavby. Projekty, které svým nápadem fungují na velmi jednoduchém principu, však musí splňovat velmi náročné normy a parametry.
Společnost ALFAHAUS se zabývá výhradně a dlouhodobě prací na projektech dřevostaveb. Úzká specializace tedy snadno napomáhá přistupovat ke každému projektu opravdu individuálně a dodržet nadprůměrně kvalitní realizované stavby. Prioritou je dát hlavní slovo klientům. Zájemcům můžou předložit typové projekty s možností budoucích úprav, stejně tak dokážeme realizovat stavbu přesně podle zadání.

Nejmodernější technologie

Profesionální firma rovněž trvale sleduje nejnovější vývoj v tomto oboru a využívá optimálně nejmodernější technologii. Na výsledku je tato pečlivost pak samozřejmě znát. Domy se vyznačují lepšími tepelně-izolačními vlastnostmi, menší energetickou náročností a tím přináší svým novým majitelům výraznější efekt návratnosti investice. Nezávislá zkušebna VVUD Praha provádí průběžné kontroly montovaných domů. Společnosti ALFAHAUS se bezvýhradně daří dostát závazkům v plném rozsahu. Je rovněž členem Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD), může tedy kdykoli prokázat svou spolehlivost. ALFAHAUS vám nejen dodá vysněný dům, ale zajistí i dlouhou životnost objektu a skutečně funkční parametry.